My a naše tátoše

Užívateľov profilový obrázok
soraya
Dátum registrácie: Sobota, 2. Marca 2019, 20:15

My a naše tátoše

Príspevok od užívateľa soraya » Štvrtok, 23. Mája 2019, 23:21

Ahoj, myslím že táto téma by chýbať nemala. Poďme sa trochu zoznámiť a pochváliť našimi kopytníkmi, alebo ak nemáte svojich, tak pridajte fotku vášho obľúbeného koníka, alebo toho, o ktorého sa práve staráte. A pokojne pripíšte čo je zač, či čím je pre vás výnomočný, alebo aký príbeh vám s ním hneď napadne :)

Ja som Wewe, som z blízkeho okolia Košíc. Mám u seba doma 2 a pol koňa, staršieho Shagya araba Falca, 5ročného valacha xAppa Williho a spoločnosť im robí pony Olivier.

Falco je môj prvý kôň, teda je to rodinný miláčik, no užíva si už zaslúžený odpočinok. V minulosti pretekal na ródeách, u mňa mal vždy hlavne pastevný a mierne rekreačný režim.
S Willikom sa pomaličky pripravujeme do súťaží working equitation. Mám ho od pol roka, teda "na svoj obraz" a nemenila by som ho za žiadneho koňa na svete, je božský :)
Olika máme krátko, od konca minulého leta, je trochu prchkejší a asi má trochu komplexy zo svojej výšky, lebo naháňa všetko menšie od neho, ale ináč je veľmi zlatý.

Na fotke sú všetci traja spolu, neskôr vám pridám aj nejaké pekné staršie fotky Willika a Falca. Teším sa na fotky vašich koníkov ;)
_20190523_232033.JPG
_20190523_232033.JPG (84.74 KiB) 2221 zobrazení

Napísať odpoveď