Seminár Akademické jazdenie s Karolínou Jakšovou

Užívateľov profilový obrázok
soraya
Dátum registrácie: Sobota, 2. Marca 2019, 20:15

Seminár Akademické jazdenie s Karolínou Jakšovou

Príspevok od užívateľa soraya » Piatok, 24. Mája 2019, 10:55

Zaujímavý kurzík s mladou babou, ktorá ale je veľmi šikovná, scestovaná, trénovala vo viacerých stajniach po Európe, ktoré viedli študenti Benta Branderupa, a dokonca aj priamo uňho.
V akademickom jazdení pomocou rôznych stranových/gymnastických cvikov si vybudujeme komunikáciu s našimi koňmi najskôr zo zeme a neskôr ich prenášame do sedla. Postupnou systematickou prácou rozvíjame koňa ako po fyzickej, tak po psychickej stránke.
Je jedno, akej disciplíne sa venujete, či máte koňa mladého či staršieho, poníka alebo ťažáka, tento spôsob práce je vhodný pre každého vďaka jeho rozmanitosti a individuálnemu prístupu ku každému koňovi a jazdcovi.
Seminár odporúčam pre jeho skvelú cenu - 60 € za víkend, a ak nemáte vlastného koňa, alebo sa vám ho tam nechce ťahať, je možnosť zapožičať si domovského bezplatne. Ak si chcete vyskúšať kurz akademiky, ale nechcete hneď platiť stovky eur za zahraničného trénera, myslím, že toto je skvelá príležitosť :) voľné miesta sa ešte nájdu.

https://www.facebook.com/events/2281513 ... 474736446/

Užívateľov profilový obrázok
soraya
Dátum registrácie: Sobota, 2. Marca 2019, 20:15

Re: Seminár Akademické jazdenie s Karolínou Jakšovou

Príspevok od užívateľa soraya » Nedeľa, 16. Júna 2019, 18:27

Seminár bol super, na ranči mi požičali skvelú qh kobylku Marin, s ktorou sme sa učili základy akademickej drezúry zo zeme aj zo sedla. Karolína mi dala pár skvelých tipov ako vylepšiť prácu s mojim koňom, no je škoda, že som ho tam nemohla mať so sebou. Určite sa na jej kurze znova ukážem, ak nejaký bude.

Napísať odpoveď