Prečo táto stránka vznikla

Zlepšiť koňský svet a
nájsť všetko na jednom mieste

Urobme ho spolu krajší odstránením starých zvykov

Stránka vznikla po tom ako som sa dostal ku koňom v dospelom veku, kedy už je človek uvedomelý a všíma si okolie. Prvý dojem zo sveta koní a jazdcov nebol najlepší. Uzavretá skupina ľudí, v ktorej nepanujú najlepšie vzťahy medzi členmi. Neustále ohováranie, porovnávanie a zisťovanie kto je lepší alebo kto si môže dovoliť drahšieho koňa a drahšiu výbavu vrhlo veľmi zlé svetlo na túto skupinu ľudí. Aj takouto formou by sme chceli zlepšiť situáciu, vzťahy a dostupnosť informácií. Odstránením zvykov a "klapiek" z očí, kedy si jazdec / tréner myslí, že už vie všetko a všetci ostatní to robia zle. Prinavrátime pohodu a radosť z jazdenia späť.

Misiou stránky je nájsť všetko pod jednou strechou, uľahčiť štart do sveta jazdenia a výchovy koní pre začiatočníkov, ponúknuť vzdelanie pre jazdcov, rozšíriť obzor, odstrániť mýty a povery. Taktiež združiť všetkých ľudí, ktorí svojou činnosťou zasahujú do sveta koní - kováči, veterinári, ľudia ponúkajúci prepravu koní, atď. To všetko chceme ponúknuť ľudom zadarmo.

Keď zmeníte spôsob, akým sa pozeráte na veci, veci, na ktoré sa pozeráte, sa zmenia. - Warwick Schiller


Ako stránka funguje ?

Aby sme na Slovensku urobili jazdectvo populárnejším, vytvorili sme systém, aby si každý prišiel na svoje. Služby a produkty spolu súvisia a sú navzájom prepojené. Človek sa môže zaregistrovať a ponúkať svoje služby v mene stajne, alebo v mene svojom. Stajňa je virtuálny objekt, ktorý môže ale nemusí reprezentovať reálnu stajňu (napr. "NŽ Topolčianky" alebo "Súkromná stajňa na rohu ulice").

Poďme teda na to.

Zastupujem stajňu, jazdiareň, ranč, a pod. ?

Ak chcem ponúkať služby v mene stajne, vytvorím si v mojom profile stajňu, kde vyplním všetky potrebné údaje a pridám čo najlepšie fotky aby som vedel zaujať. Následne ak chcem ponúkať napr. jazdenie, oznámiť, že v stajni sa nachádza kováč, alebo chcem usporiadať udalosť, tak ich vytvorím a priradím k mojej stajni. V tom prípade bude pri položkách zobrazený kontakt stajne. Graficky je to znázornené na obrázku.

Som vlastník stajne a poskytujem služby v mene stajne

Chcem ponúkať služby vo vlastnom mene (kováč, veterinár, súkromné jazdenie a pod.) ?

V tomto prípade nemusím vytvárať stajňu. Služby a udalosti môžem ponúkať ako osoba a pri položkách sa zobrazia moje kontaktné údaje. Príklad ponuky jednej, alebo viacerých služieb je zobrazený na obrázku.

Som súkromník a poskytujem služby v mojom mene

Užívateľ môže pridávať položky (služby, udalosti) v mene stajne a zároveň aj vo svojom mene.
Nezabudnite navštíviť aj naše fórum kde nájdete rôzne rady a informácie. Ak budete mať akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať.

Peťka

Super! Konečne stránka kde nájdem fakt všetko.

Naty

Veľmi dobrý nápad. Už nebudem musieť hľadať inzeráty v rôznych odkazoch na facebook-u, všetko nájdem tu.

Janka

Nápad chválim, jazdectvo na Slovensku potrebuje nakopnúť a takýto portál tomu určite napomôže.

Peter

Určite využijem propagáciu nášho ranča cez Vašu stránku. Super!

Martina

Ako veterinárka musím povedať, že sa úroveň vedomostí o koňoch na Slovensku musí zlepšiť. Určite budem rada keď sa zverejnia rôzne náučné články.

Jaroslav

Konečne existuje bazár konských potrieb s rôznymi podkategóriami a ja už nebudem musieť celú večnosť hľadať to, čo potrebujem.

Chcete sa dozvedieť viac alebo máte inú otázku ?
Napíšte nám!

MOJE POLOŽKY Inzerát v bazári Novú Stajňu Novú Službu Novú Udalosť